Our team

Tn.Hj. Mohamad Najib bin Hj. Mohamed

Bendahari UPSI

Tel : 05 – 450 6329

E-mail : najib@bendahari.upsi.edu.my

Pn. Normadkhah bt Ardani

Timbalan Bendahari kanan (w52)

Tel : 05 – 450 6302

E-mail : normadkhah@bendahari.upsi.edu.my

En. Sayed Muhd Arif bin Sayed Yahya

Timbalan Bendahari (W48)

Tel : 05 – 450 6301

E-mail : sayedarif@bendahari.upsi.edu.my

En. Nazrul Azlan bin Musa

timbalan bendahari (w48)

Tel : 05 – 450 6330

E-mail : nazrul.azlan@bendahari.upsi.edu.my

Pn. Wahidanoor bt Wahid

timbalan bendahari (w48)

Tel : 05 – 450 6908

E-mail : wahidanoor@bendahari.upsi.edu.my

En. Mohd Hamdan bin Hj. Yasin

penolong bendahari kanan (w44)

Tel : 05 – 450 6678

E-mail : hamdan@bendahari.upsi.edu.my

Pn. Noor Hafizah binti Abd Ghani

Penolong Bendahari Kanan (W44)

Tel : 05 – 450 6336

E-mail : hafizah@bendahari.upsi.edu.my

Cik Norfazitahanim binti Mohd Fazil

Penolong Bendahari Kanan (W44)

Tel : 015- 4879 7763

E-mail : norfazitahanim@bendahari.upsi.edu.my

Pn. Siti Shafinaz bt Mohd Shahid

Penolong Bendahari Kanan (W44)

Tel : 05 – 450 6303

E-mail : shafinaz.ms@bendahari.upsi.edu.my

Pn. Rohayu bt Wan Ghazali

Penolong Bendahari Kanan (W44)

Tel : 05 – 450 6952

E-mail : rohayu.ghazali@bendahari.upsi.edu.my

En. Syed Muhammad Rozaimi bin Syed Roduan

Skim Perkhidmatan Universiti (w41)

Tel : 05 – 450 6559

E-mail : smrozaimi@bendahari.upsi.edu.my